KONST / Ramar / Ram 5932221
*
nr 593 2221
Ram
1800-tal, 34x49
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 augusti 2009
kl 18:46:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/8 08:22:28
1
150 kr
5/8 22:00:07
1
300 kr
9/8 19:23:11
2
150 kr
9/8 19:23:39
2
250 kr
9/8 23:52:29
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6095 Bojan
Kina, med trälock. Höjd: 18 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:32
-
6189 Bojaner
3 st, Kina. Höjd: 11 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:29
-
6221 Burkar
2 st, Arabia & Rörstrand, Paratiisi & Kulinara. Lä..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:28
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:04
*
Ram
nr 593 2221
Ram
1800-tal, 34x49
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 augusti 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/8 08:22:28 | 1 | 150 kr |
5/8 22:00:07 | 1 | 300 kr |
9/8 19:23:11 | 2 | 150 kr |
9/8 19:23:39 | 2 | 250 kr |
9/8 23:52:29 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6095 Bojan
Kina, med trälock. Höjd: 18 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:32 -
6189 Bojaner
3 st, Kina. Höjd: 11 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:29 -
6221 Burkar
2 st, Arabia & Rörstrand, Paratiisi & Kulinara. Lä..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:28
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:04